Кошик
260 відгуків

Мускусные гибриды

Мускусні гібриди

Мускусні саджанці троянд це знахідка для малодоглядних садів, а також садів у природному стилі. Ці троянди чудово впишуться в сад будь-якого стилю, і не вимагатимуть від вас багато клопоту. Мускусними трояндами (Musk roses) називають цілу низку гібридів - це Rosa moschata, Rosa multiflora, Rosa phoenecia, Nastarana, Rosa mulliganii, Rosa sempervirens і Rosa arvensis. Їхня історія починається в 1904 році, коли німецький селекціонер Пітер Ламберт вивів сорт Trier, який вважається родоначальником класу.

Мускусні троянди зобов'язані своєю назвою їх солодкому, пряному аромату, що має деяку схожість із запахом справжнього мускусу. Запах дуже насичений. Іншою чудовою характеристикою більшості мускусних троянд є дуже рясне цвітіння: під масою квіток часто не видно листя! Ще один бонус - дуже дружне друге цвітіння, часто навіть щедріше, ніж перше. Кожна базальна втеча закінчується шапкою квіток, після відцвітання цього кисті троянда випускає бічні гілочки, які теж закінчуються бутонами, так що кущ цвіте зверху вниз. Деякі мускусні троянди, крім того, мають дуже короткий період відпочинку і їх можна назвати практично безперервно квітучими. Ще одна цікава характеристика - часто квітки в пензлі розпускаються не по черзі, як у інших троянд, а все одразу, що виглядає дуже ефектно.

Мускусні троянди виростають у досить великі кущі з витонченими пагонами. Вони дуже гарні в поодинокій посадці на газоні (один кущ або невелика група одного сорту), гарні на краю підпірної стінки. Деякі сорти можна використовувати як плетисті на невеликих обелісках.

Нарешті, практично всі мускусні троянди дуже невибагливі, витривалі та стійкі до хвороб та морозів. Багато сортів чудово себе показують навіть у півтіні.

Пропонуємо до вашої уваги дворічні саджанці троянд.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner